Matej Zrebný v novom videu

Matej Zrebný je mladým fenoménom, pravidelne zaplavuje internet svojimi vtipnými videami, na ktorých sa baví stále viac a viac jeho priaznivcov. Momentálne pre nás nachystal asi najväčšiu vec, tak to vyzerá podľa príspevkov na sociálnych sieťach. Tam už niekoľko dní pridáva fotky z natáčania a drží nás v napätí a očakávaní.  Svojim fanúšikom na Facebooku napísal: “Chceli sme len posunúť kvalitu zábavy do ďalšieho levelu. Či sa nám to podarí sleduj v utorok.” Na čo sa teda môžeme tešiť a pre koho je video určené? Odpovedal priamo Matej.

Prezraď nám niečo o najnovšom videu.

Matej: Je to zatiaľ naša najväčšia produkčná vec. Točili sme 4 natáčacie dni a bolo do toho zapojené veľké množstvo ľudí.

Posledné video bolo paródiou na pokémonov, je aj toto niekomu venované? Na čo sa môžeme tešiť?

Matej: Video má názov – “Keď si predstavuješ, že si v klipe”, každému z nás sa už určite stalo, že keď išiel v aute alebo buse spieval si pesničku a predstavoval si, že je v tom klipe. A viac uvidíte večer! 🙂

V klipe sa okrem skvelého Lukáša Frlajsa môžeme tešiť aj na Nelu Slovákovú a pohľad na naozaj luxusné autá. Okrem toho, Matej pred pár dňami na Facebooku rozbehol vtipnú diskusiu, kedy zháňal tank. A naozaj sa mu to podarilo, ako sám napísal: “Ten pocit, keď si poobede zmyslíš, že chceš tank vo videu, tak si dáš status a 3 hodiny na to sa už vozíš v tomto krásavcovi :D.” Tank sa taktiež objaví v dnešnom videu.

Pozrite si pár záberov z natáčania:

Záber z natáčania

Lukáš Frlajs a Nela Slováková

Matej Zrebný a tank vo videu

Dnes o 21:00 to vypukne. Tešíte sa? Lebo my áno.

Zdroj/Foto: facebook