Štvorica mladých nadšencov zo Seattlu prišla s nápadom, ktorý ti pomôže nájsť akéhokoľvek pokémona! Vytvorili totiž mapku na ktorej uvidíš kde a akých pokémonov našli ostatní hráči!

Appka Poke Radar je zatiaľ dostupná, len pre operačný systém iOS, ale už čoskoro by mala byť sprístupnená aj pre užívateľov Androidu… Okrem iného služba umožňuje aj možnosť filtrovania, takže ak skutočne túžite len po jednom konkrétnom pokémonovi, pokojne sa môžete vybrať na lov! Služba vám dokonca poskytne informácie aj o čase kedy sa pokémon na danom mieste nachádzal, čo môže byť v niektorých prípadoch kľúčové, keďže niektoré potvorky sa objavujú iba v noci.

Schránka 27Zdroj/Foto: facebook

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here