Slovenka poslala drsný odkaz všetkým dôchodcom v MHD: Jej status valcuje internet!

Mladá dievčina, ktorá  podľa svojho statusu zrejme každý deň dochádza mestskou hromadnou dopravou do práce aj domov rozvírila vlny internetu svojím odkazom, ktorý venovala všetkým dôchodcom.

V šiestich bodoch jasne vyjadrila čo ju štve na dnešných senioroch. Treba si však aj všimnúť, niekoľko pekných myšlienok, ktoré sa jej podarilo zachytiť. Reakcie na jej vyznanie však na seba nenechali dlho čakať a okrem stoviek lajkov sa na ňu zvalila aj spŕška kritiky. Svoj názor si však urobte sami. Jej status uverejňujeme v plnom znení bez úpravy.

Man Disturbing Passengers On Bus Journey With Phone Call

Otvorený dopis dôchodcom z MHD:

Vazeni stari ludia….

Nakolko este nemam dost fin. prostriedkov aby som si vyvazala svoju prdel autom, chodim autobusmi v ktorych som si vypocula uz dost vela vasich dialogov ale castejsie monologov.
Chcem Vas poprosit:

Zdroj/Foto: facebook

Miluje Mickey Mousa, dobé jedlo, knihy a cestovanie. Každý deň prináša nové články plné zábavy ale keď treba vie to poriadne okoreniť. :)
  • Moon Wolf

    Máte to kus na houby lebo ten kto už like dal predtým sa proste k clanku nedostane lebo bez dalsieho like to neotvori.. taže dik za ojeb na zbieranie nezmyselnych like..

    • Alabuk

      Ahoj Moon, pokiaľ už máš stránku lajknutú, zamykač by sa ti nemal zobrazovať. ale samozrejme technika nie je dokonalá, takže stať sa to môže. Skús tento postup: Odlajkni, počkaj desať sekúnd, znovu lajkni. Prípadne ešte skús stránku refrešnúť pomocou klávesy F5. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme a prajeme príjemný deň. 🙂