Zdá sa, že chlapský portál Manmagazin.sk sa do toho pustil vo veľkom a začal vyzliekať jednu krásnu Slovenku za druhou. Naposledy sa chalanom podarilo strhnúť šaty zo slovenskej majsterky sveta v bikiny fitness Timey Trajteľovej a najnovšie si do hľadáčika zobrali slovenskú missku Silviu Fialkovú!

Len 22-ročná kráska Silvia Fialková sa pýši titulom Miss Domaša a zdá sa, že má pred sebou dobre našliapnutú kariéru modelky, i keď, ako sama hovorí, radšej by bola vojačka.

NAHÚ SILVIU FIALKOVÚ NÁJDETE NA MANMAGAZIN.SK >>>TU

schranka-04

Nuž musíme uznať, že na niektorých fotkách vyzerá Sisa skutočne drsne, takže ak by ste náhodou chceli zistiť, ako vyzerá pod šaťičkami… odporúčame kliknúť na Manmagazin.sk!

NAHÚ SILVIU FIALKOVÚ NÁJDETE NA MANMAGAZIN.SK >>>TU

Zdroj/Foto: manmagazin.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Predchádzajúci článokVideo: Desivý zrkadlový prank od tvorcov “V zajatí démonov 2”!
Ďalší článokAko vrátiť audio jack na iPhone 7?? Vééľmi jednoducho!!
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!