Internetom sa ako mor šíri nová správa alebo ak chcete varovanie či posolstvo s ktorým sa údajne tesne pred pokusom o samovraždu podelila bývala kozmonautka. Aký nám zanechala odkaz, čaká nás vojna svetov?

Proroctvo nájdete tu:

Nutno však dodať:

Ako uvádza portál UFOconspiracy francúzska kozmonautka Claudie Haigneré mala varovať ľudstvo pred blížiacou sa pred inváziou mimozemšťanov. Všetko sa údajne odohralo ešte v roku 2008, kedy sa Claudie pokúsila spáchať samovraždu predávkovaním liekmi na spanie. Tesne pred tým, ako upadla do kómy, však stihla vysloviť varovanie:

,,Zem musí vedieť, že prichádzajú!”

Dôkazom čoho má byť priložené video. Nutno však dodať, že sama kozmonautka túto spravu dementovala a všetko označila za nezmysel. Nuž ale… skúste to vysvetliť konšpiračným teoretikom….

Zdroj/Foto: youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here