Dnes sme si pre vás pripravili smutný článok v ktorom vám odprezentujeme desať fotografií zachytených len jedinú sekundu pred smrťou. Hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré a aj keď sa v týchto tragických ľudských osudoch hľadá aspoň smietka dobrého veľmi tažko, tak my dúfame v jediné!

 

Dúfame, že týchto desať hrozivých záberov bude slúžiť, ako memento pre všetkých mladých hazardérov. Uvedomte si, že život je krehký a môže sa skončiť veľmi náhle. Stačí jediná chyba a vy sa z tohto sveta nadobro vytratíte…

10 fotografií zachytených sekundu pred smrťou:

Sotva čo 26-ročné dievčatá Collet a Ashley si vyhotovili túto fotku pár sekúnd pred smrťou. Na nešťasie nevenovali pozornosť vedeniu vozidla a tak bezstarostné chvílky plné pohody ukončil protiidúci kamión…

Toto je posledná fotografia, ktorú aziatka pridala na svoj Instagram… Svoj život ukončila v osemnástich rokoch, kvôli nešťastnej láske.

32-ročná Courtny Sanford zdiella v apríli roku 2014 o 08:33 na svojom Facebook poslednú fotografiu. Popis znel – “Tento šťastný song ma robí šťastnou!”

Anna Ursu – nádherná Rumunka si chcela odfotiť romantické selfíčko, keď ležala na streche vlaku. Na nešťastie pri fotografovaní zdvihla nohy, ktorými sa dotkla vedenia vysokého napätia poháňajúceho vlak… Fotografiu pre jej brutálny charakter nemôžeme zverejniť.

Mladé dievča v snahe o “cool” selfe vyliezlo na dvere z ktorých sa však zošmykla a hlavou dopadla priamo na okraj toalety. Následky zranenia boli nezlučiteľné so životom.

Xenia Ignatyeva – 17-násť ročné dievča, ktoré dlhý čas ohurovalo internet svojimi šialenými selfiečkami. Osudným sa jej stal železničný most na ktorom som pošmykla a stratila balanc. Snažila sa zachytiť čohokoľvek, čo je po ruke, no na jej obrovské nešťastie sa chytila vedenia vysokého napätia.

Ramon Gonzalez bol portorickým raperom, ktorý sa sa zabil pri fotení selfie na motorke…

Nádherná blondínka sa rozhodla pre parádnu selfie pri skoku do jazera, ktorého hĺbku si však vopred neoverila…

Toto selfie hádam ani nepotrebuje ďalší komentár…

Bonus:

Zdroj: facebook, youtube, gabworthy.com, listabuzz.com, telegraph.co.uk, spiceukonline.com | Foto: youtube, facebook