Nočné mory trápia každého z nás a tiež všetci rozmýšľame, čo by tak mohli symbolizovať. Odborníci si myslia, že každý sen má svoj význam. Možno ide o potláčanie strachu či sklamanie alebo túžbu po niečom. Zostavili sme pre vás rebríček najčastejších snov spolu z ich významami! 

 

TOP 10 najčastejších nočných môr a ich významy:

1) Hady!

Ak mávate v snoch hadov, môže to mať veľa vysvetlení, no najčastejšie je také, že by to mohlo znamenať uzdravovanie či regeneráciu. V druhom prípade to môže znamenať, že čelíte v živote náročnej situácii.

2) Pavúky!

Pavúky vo sne značia, že sa cítite ako vyvrheľ či už v pracovnom alebo osobnom živote. Tiež to môže značiť, že sa určitým veciam vyhýbate!

3) Byť nahý na verejnosti!

Nachádzate sa na mieste, ktoré dobre poznáte, či už to je škola,práca alebo ulica, ste obklopený množstvom ľudí a v tom si uvedomíte, že ste nahý a cítite sa zahanbene. Tento sen má mnoho teórií, no vyplýva z neho to, že máte strach, že sa nezačleníte do žiadnej skupiny.

4) Vypadávanie zubov!

Takýto sen značí, že prežívate ťažké obdobie, trpíte depresiou a ste už zúfalý.

5) Uväznenie!

Tento sen má jednoznačný význam: tak ako ste uväznený vo sne, ste aj v reálnom živote. Napríklad nie ste šťastní vo vzťahu, máte komplikácie so zdravím, je len na vás či sa oslobodíte.

6) Nočné mory o mŕtvych ľuďoch!

Ak ich vidíte vo sne, znamená to statu niečoho- či už zamestnania, blízkej osoby jednoducho, ste o niečo prišli.

7) Pád!

Tento sen mal každý z nás. Je jedno odkiaľ padáte, značí to úzkosť a neistotu vo vašom živote. Niečo alebo niekto vás naozaj znepokojuje.

8) Zmeškanie dôležitej udalosti!

Ak sa vám sníva, že ste nestihli niečo dôležité, tak to znamená, že sa bojíte v reálnom živote, že niekoho sklamete a nebudete preňho dosť dobrý.

9) Príšery!

Tento sen má jednoduchý význam. Každý sa niečo bojíme a príšery v našich snoch sú našimi obavami v reálnom živote.

10) Ak vás niekto naháňa!

Tento sen nie je vôbec príjemný. Má ale určitý význam, dobehla vás nejaká spomienka z minulosti, či už nejaká osoba na ktorú ste zanevreli alebo vec, ktorej ste nevenovali dostatočnú pozornosť.

Zdroj/Foto: Instagram, googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*