Kto z nás ešte nezažil situáciu, kedy by nemohol nájsť kľúče (škoda, že sa im nedá prezvoniť)! Preto máme pre vás nasledujúce vychytávky ako sa tomu vyhnúť. Život môže byť ihneď trocha jednoduchší!

Poďme teda na to!!!

Žena na ulici čaká

Najužitočnejšia rada patrí na začiatok! Rozmontujte si vypínač svetla na chodbe, pridajte tam magnet a zaručene vždy nájdete svoje kľúče!

kľúče

Šrobovák môže byť dobrým vodičom (ale aj zbieračom) roztrúsených klincov. Stačí dať naň malý magnetík a všetko je hneď ľahšie.

šrobovák

Neviete si urobiť poriadok s káblami? Stačí vám pružina z pera. Tú potom dáte na kábel. Z opačnej strany stola si prilepíte malý magnet. Ahaho… káble máte pekne zoradené a konečne nevzniká žiadna motanica!

káble na konci stola

Zhotovujete si doma práve nejaké to vylepšeníčko a neviete, kde sa vám stále tratia klince? Stačí si dať magnet do vačku na košeli a zaručene ich vždy nájdete!

vrecko na košeli

Chýba vám nejaká dekorácia? Aj na to máme radu – magnety a lep 🙂

dekorácia

Ak si magnety prilepíte na stenu, prídete na to, že máte omnoho viac ukladacieho priestoru a viete všetko ihneď nájsť.

uložný priestor

Máme aj radu ako na to, keď sa vám rozsypú klince a iné majstrovské súčiastky:

magnet zbiera klince

POZOR! POZOR!!! Toto skúšajte len na vlastné riziko! Po odhalení hrozí väzenie!!! Vedeli ste o tom, že pomocou magnetu môžete oklamať merače vody?

Najlepšia rada pre gazdinky: Zažili ste ten pocit, keď ste chceli umyť fľašu ale nemohli ste sa k nej dostať? Stačí všiť do hubky magnet a tento problém bude pre vás zrazu bezpredmetný…

hubka na riad

Tak čo, ktorá rada je pre vás nad zlato?

Zdroj/Foto: youtube, pexels