Zdá sa, že na Slovensku, konkrétne v Komárne, sa zrodila nová hviezdu. 10-ročný Aron Hodek dokáže so svojou basgitarou hotové zázraky a jeho talent učaroval nielen slovenským, ale aj hollywoodskym hviezdam. Jeho verzia skladby Ya Man Ain’t Me od Chrisa Browna dostala samotného Chrisa až natoľko, že ju hneď musel prezdieľať na svojom Instagrame, kde ho sleduje 80 miliónov ľudí.

Aron uverejnil na Instagrame svoju verziu skladby Ya Man Ain’t Me od Chrisa Browna, toho Aronove podanie ohúrilo až tak, že ho hneď prezdieľal na svojom Instagrame a video si za pár hodín pozrelo až 700 tisíc ľudí vrátane svetových mien.

Do pozornosti sa už však dostal pred dvoma rokmi, keď jeho muzikálny talent ocenil na svojom oficiálnom Instagrame legendárny producent, držiteľ cien Grammy a autor mnohých svetových hitov Timbaland, s ktorým sa mal možnosť aj osobne stretnúť.

Aby toho nebolo málo, Arona sleduje na Instagrame aj Justin Timberlake, či Lenny Kravitz. A teraz sa podržte. Tesne pred smrťou ho kontaktoval Mac Miller so žiadosťou o spoluprácu. „Mojím veľkým cieľom je presťahovať sa do USA. Zahrať by som si chcel napríklad s Thundercatom,“ prezradil Aron.

Zdroj: refresher.sk, Instagram | Foto: Instagram/aronthebassist, chrisbrownofficial