Leto – obdobie, na ktoré sa každý teší, či už kvôli prázdninám, dovolenkám, kvôli tomu, že konečne ukáže svoju vymakanú postavičku, alebo naopak – že sa poriadne natrieska všetkými tými nezdravými grilovanými pochúťkami!

 

Synonymum pre leto je v mužskom slovníku “gril”. Pozrite si 12 vtipných bodov, ktoré dokonale vystihujú celú túto dlhoočakávanú udalosť.

 1. Žena nakúpi všetko potrebné + extra pivo.
 2. Žena nakrája uhorky, paradajky, spraví šalát so zalievkou a dá pivo do chladničky.
 3. Žena nakrája mäso, klobásky a špekáčky. Na tácke ich odnesie mužovi, ktorý je už pohodlne inštalovaný pred grilom a škrabe sa po bruchu (ktoré má, samozrejme, z piva)
 4. Príde mužova chíľa – mäso z tácky položí na gril.
 5. Žena ide po taniere, príbory, poháre a ponúkne svoju polovičku pivom – i tak by si ho vypýtal skôr či neskôr sám.
 6. Muž si utiera kropaje potu z čela a náruživo prikývne na ponuku. Z toho hrozného vyčerpania ho zachráni predsa len plechovka niečoho chladeného.
 7. Žena upozorňuje, že mäso sa už pripaľuje. Muž jej odvrkne, nech sa stará o svoju prácu, do tejto mužskej roboty sa vôbec nevyzná. Po ceste nech donesie ďalšie pivo.
 8. V hlavnej úlohe je opäť muž, ktorý mäso vyberie, dá ho na tanier a zavolá ženu, nech si poňho príde.
 9. Žena ho donesie na prestretý stôl, prinesie šaláty, chlieb, príbor, horčiču. Muž sa jej podráždene spýta, kde nechala pivo.
 10. Muž hrdo prezentuje svoju kulinársku prácu hosťom. Popraje im dobrú chuť a všetci sa pustia do jedenia.
 11. Muž ostane zaplavený komplimentmi od hostí.
 12. Nakoniec sa spýta ženy, či jej chutilo a ako si užila deň bez varenia. Po jej agresívnej reakcií si muž utvirí názor, že žanám jednoducho nevyhovieš…

Zdroj/Foto: facebook