Jablko nepadá ďaleko od stromu? Obvykle to tak naozaj býva a speváčka Dara Rolins je na to dokonca hrdá. Svojou 12-ročnou dcérou Lolou sa pravidelne chváli a vyzdvihuje črty, ktoré po nej zdedila. Najnovšie si tínedžerka za účelom spropagovania tanečného kurzu dokonca nalíčila tvár. Výsledok? Ľudia tvrdia, že sú ako sestry!

47-ročná Dara Rolins to rada hrá na temperamentné šidlo, ktoré neudrží na mieste nikto a nič – svedčia o tom nielen početné štylizované fotky z jej Instareality, ale aj pravidelné uisťovanie fanúšikov o tom, že v pohybe ju to „baví“ najviac, či že chudne a naberá svalstvo bez toho, aby sa o to musela nejako pričiniť.

Túto prekypujúcu energiu vraj preto dcéra Lola zdedila po nej – a speváčka je na ne obe náležite pyšná: „Ako vidíte, začína byť dosť náročné udržať tú nahromadenú energiu v kľude. A pretože jablko nepadá ďaleko od stromu, aj Lola sa v jednom kuse vrtí a medzi každým slovom tancuje. A keď na ňu zavolám, prichádza zásadne tanečným krokom. Smejem sa tomu, krútim hlavou, ale vlastne mám z jej vzťahu k pohybu extrémnu radosť.“

Dara spojila sily s dcérou, aby spoločne spropagovali online tanečnú školu jej choreografky. Tanec je totiž podľa nich „jedným z najkomplexnejších spôsobov ako udžať telo aj dušu zdravú a šťastnú zároveň“.

Mnohí fotografiu so „spontánnou pózou“, na ktorej sú obe dievčatá nalíčené, okomentovali slovami: „Ako sestry!“ Podľa ďalších sa však Laura skôr podobá na otca Matěja Homolu.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Instagram/dararolins_vermi