Na Slovensku snáď momentálne neexistuje verejnosťou milovanejšia a zároveň nenávidenejšia osoba ako podnikateľka Zuzana Plačková. Svojská Kysučanka, ktorá ešte neprekročila hranicu 30 rokov, rozdeľuje ľudí na dva tábory.

Kým niektorí ju nazývajú “plastikovou nánou”, ktorá zarába na svojom tele, iní obdivujú jej šikovnosť, vďaka ktorej vybudovala miliónové biznisy prakticky z ničoho. Pravdou zostáva, že bez ohľadu na to, na ktorú stranu sa človek prikláňa, pri mene Zuzana Plačková spozornie.

Trhová hodnota tejto influencerky je skrátka nespochybniteľná. Napriek tomu mnohí ľudia stále nechápu, odkiaľ jej obrovské príjmy pochádzajú. Svedčia o tom aj otázky ohľadom reklám, financií a investovania, ktoré Plačkovej pravidelne posielajú. Na niekoľko z nich sa rozhodla nedávno odpovedať.

Podnikateľka v odpovediach prezradila okrem iného to, že tento rok považuje za investičný – za nahromadené peniaze (a že ich podľa zverejnených informáciách o tržbách a zaplatených daniach nebolo málo!) sa chystá skupovať nehnuteľnosti, ktoré chce ďalej prenajímať.

Taktiež priznala, že má okolo 15-20 príjmov a jej najväčšou motiváciou sú okrem vlastnej slobody aj ľudia, ktorí pre ňu pracujú – tí sú vraj plne závislí od jej šikovnosti a bez jej príjmov by prišli o prácu.

A čo najväčšie plusy a mínusy bohatstva? Slovami Zuzany Plačkovej: “Za peniaze si kúpiš voľnosť… A neprajníkov.” 

Ostatné Plačkovej otázky a odpovede týkajúce sa financií nájdete v priložených obrázkoch:

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova