Mužský svet vs. ženský svet. Často preberaná téma o dvoch svetoch, ktoré sa vo veľkej miere odlišujú. FUNmagazin.sk si pre vás pripravil 20 vtipných mužských pravidiel, ktoré by si mala každá žena osvojiť a jednoducho sa s nimi zmieriť! 🙂

UPOZORNENIE: Veľa žien sa po prečítaní tohto článku urazí. S veľkou pravdepodobnosťou bude veľa mužov dnes spať na gauči, ale im to nevadí – je to ako kempovanie. Zoberú si pivo a občerstvenie z chladničky a vychutnajú si chvíľku pre seba.

 1. Niekedy na vás nemyslíme. Naučte sa s tým žiť. Neznamená to však, že vás nemilujeme.
 2. Naučte sa pracovať so záchodovou doskou. Už ste veľké dievčatá. Ak je hore, daj si ju dole. Nás nikdy nepočujete sťažovať sa, že ste ju nechali dole.
 3. Nedeľa = šport a koníčky. Je to ako spln alebo príliv a odliv. Len to nechajte tak.
 4. Nakupovanie NIE JE šport!
 5. Neskracujte si vlasy. Nikdy. Dlhé vlasy sú atraktívnejšie než krátke. Nezabúdajte, že jeden dôležitý dôvod, prečo sa muži boja ženiť je, že vydaté ženy si vždy ostrihajú vlasy.
 6. Plač sa považuje za vydieranie.
 7. Požiadajte priamo o to, čo chcete! Aby bolo jasné: Jemné narážky nefungujú. Bežné narážky nefungujú. Len to proste povedzte!
 8. Nepamätáme si dátumy. Vyznačte narodeniny a výročia do kalendára. Pripomínajte nám ich dopredu a častejšie.
 9. Väčšina mužov má 3 páry topánok, pár tričiek, mikín a oblek. Prečo si teda myslíte, že vám vieme poradiť, ktoré z 30tich topánok budú dobre vyzerať a ladiť s vašimi novými šatami?
 10. ÁNO a NIE sú perfektne akceptovateľné odpovede na väčšinu otázok.
 11. Choďte za nami s problémom, len ako ho chcete pomôcť vyriešiť. To je to, čo robíme my. Na vyjadrovanie stupídnych a nikam nevedúcich viet máte kamarátky.
 12. Ak si myslíte, že ste tučné, pravdepodobne ste. Nepýtajte sa nás! 
 13. Nekarhajte nás, ak sa obzeráme za inými. Obzrieme sa aj tak. Jednoducho je to geneticky dané.
 14. Môžete nás požiadať urobiť niečo, ale nie povedať nám, ako to má byť urobené. Ak samy najlepšie viete, ako to urobiť, urobte to samé.
 15. Krištof Kolumbus nepotreboval usmerňovanie. ANI MY!
 16. Vzťah nikdy nebude taký ako prvé dva mesiace chodenia. Prekonajte to a zmierte sa s tým.
 17. Uvedomte si, že nevieme čítať myšlienky a ani nikdy nebudeme vedieť. Neschopnosť čítať myšlienky nie je dôkazom, že vás nemilujeme.
 18. Ak sa spýtame: „Čo sa stalo?“ a vy odpoviete: „Nič“, správame sa, akoby sa nič nestalo.
 19. Nepýtajte sa nás, na čo myslíme, ak nie ste pripravené debatovať o témach ako automobilové preteky, zbrane, počítače alebo práca.
 20. PIVO je pre nás tak vzrušujúce ako pre vás kabelka.

Zdroj/Foto: facebook, giphy.com