Ollie Jowett je 22 ročný chalan, ktorému v decembri 2017 diagnostikovali rakovinu mozgu. Mladíkovi dávali len 5 rokov života, no on sa namiesto smútku vzoprel, aby získal telo svojich snov. 

Tento chalan výhovorky nepozná! Po tom, čo Olliemu lekári dávali len 5 rokov života, kvôli onkologickej diagnóze, sa vzoprel nepriazni osudu. Za krátkych 12 týždňov získal tvrdou každodennou drinou telo snov.

Zdravotný stav mladého Angličana bol mnohokrát tak zlý, že nevládal vyjsť po schodoch. Ani to ho však neodradilo zhodiť 10 kilogramov a naplno makať v posilňovni. Chalan tak po zdrvujúcej diagnóze na život nezanevrel a tvrdí, že svojim postojom k životu chce inšpirovať ostatných. Aktuálne Ollie robí osobného trénera.

“Neplánujem sa ľutovať, pretože každý človek má problémy, s ktorými musí bojovať. Ako osobný tréner viem, aké je ťažké pre ľudí schudnúť. Mnohokrát hovoria, že majú málo motivácie, času či odhodlania. Práve preto chcem využiť moju chorobu, aby som inšpiroval ostatných ľudí, ” hovorí chalan ktorý aj má aj napriek rakovine najlepšiu formu živote.

Zdroj: vt.co | Foto: Facebook, Instagram