Podarené dievčence Staufferové sú rodené herečky – bolo by hriechom si ich komediálne výkony nechať len pre seba! Vďaka ich manažérke – vlastnej mame – sa paródie Mily a Emmy stali internetovou senzáciou! 

 

Malé pusinky – veľké myšlienky

To, čím si dievčatá získali toľkých fanúšikov sú ich rozkošné fotografie a krátke videá uverejňované na sociálnych sieťach. Mila v nich predstavuje dievčatko s mentalitou mladej dospelej ženy (Emma hrá kvôli svojej ostýchavosti pred kamerami skôr vedľajšie úlohy). Škôlkarka vo videách rozoberá dospelé témy, ktoré jej veku vôbec nezodpovedajú. Jej monológy pozostávajú z úvah nad fitness závislákmi, nad trápnym rande alebo nad koreňmi Veľkej noci. So svojou sestrou vedie typické dievčenské debaty, pri ktorých si odchlipuje z imaginárnej kávy alebo sa “opíja” s džúsikom. Malé herečky stvárňujú svoje roly viac než svedomito a v ich prejave nechýbajú ani typické gestá či prízvuk povrchných mestských paničiek.
Pozrite si video, v ktorom Mila s Emmou preberajú ženské problémy 😉

dvojičky stauffer ako herečky dvojičky stauffer

Peniažky sa len sypú

Fotky a videá dvojčiat Staufferových sa po svete rozniesli bleskovou rýchlosťou. Peniaze, ktoré pri tom ich mama – manažérka zarobí, bohato stačia na to, aby dala výpoveď a stala sa doslova “mamou na plný úväzok”. Mila a Emma sa tešia sledovanosti takmer 4 miliónov používateľov na Instagrame, čo znamená tak 10-20 tisíc dolárov za jeden post! Ich obsah je uverejňovaný aj na Facebooku, Twitteri alebo Youtube, čo rodinnú peňaženku takisto obohatí.
Pozrite si video, kde Mila ukazuje svoj make-up tutorial <3

 

 

Zneužívanie detí na prácu?

Je evidentné, že dievčatá často ani nerozumejú, o čom vo videách rozprávajú. Scenáre im píše ich mama Katie s manželom. Aj keď Mila s Emmou vykúzlia úsmev na tvári mnohým ľuďom, nájdu sa i takí, podľa ktorých je to nechutné. Nehovoria len o tom, že mama zneužíva svoje dcéry kvôli peniazom; mnohých pohoršuje najmä to, že malé dievčatká sú vtiahnuté do sveta povrchných a afektových babeniek už v rannom veku. Táto “predčasná dospelosť” je podľa nich pokrivenie pravej detskosti. Treba však pripomenúť, že deti odjakživa napodobňovali dospelých (kŕmenie bábik, šoférovanie áut, hra na obchod…).
Pozrite si video s Milinou kuchárskou show 🙂

Tak čo? Vtipné a rozkošné alebo trápne a odporné? 😉

Zdroj: Buzzfeed, Instagram, Youtube | Foto: Facebook