Je pravda, že človek musí byť trocha sebecký. Ak na seba totiž nemyslíte vy, nebude na vás nikto iný. Netreba to však preháňať, potom si od seba všetkých odoženiete a so sebeckým človekom nechce nikto nič mať. 

Portál Elite Daily hovorí o 3 najsebeckejších znameniach zverokruhu, ktoré stále a za každých okolností myslia len na seba. Samozrejme, nechceme to bagatelizovať na všetkých ľudí, ale sedieť by to v globále malo 😀

BARAN

Baran je veľmi impulzívny a jednoznačne víťazí. Dokáže ísť aj cez mŕtvoly, aby dosiahol to, čo sám chce a je presvedčený o vlastnej pravde. Keď ide o jeho záujmy, všetko ostatné ide bokom.

LEV

Lev si vždy nájde spôsob, ako sa presadiť, a to v akejkoľvek situácii a väčšinou vystrčí úplne každého. Je hrdý na to, ako zastáva svoje názory a len málokedy ustúpi od toho, čo naozaj chce.

PANNA

Panna je veľký perfekcionista a na všetko sa pozerá s odstupom a na ostatných často aj z vrchu. Verí, že robí všetko správne a že nerobí žiadne chyby. Dokáže sa ľahko sklamať a nevie robiť kompromisy, všetci sa jednoducho musia prispôsobiť jej a jej názoru na všetko. Nikdy nebude ignorovať svoje vlastné potreby a väčšinou ich postaví pred potreby ostatných ľudí.

Foto: Pixabay | Zdroj: babskeveci.sk, elitedaily.com