Život muža je skutočne ťažký. Okrem smrteľnej choroby na šesť, nazývanej soplík, sa každý deň musia vyrovnávať s pekelnými situáciami, do ktorých ich privádzajú neposlušné gule medzi nohami. Pozrite sa, s čím muži musia každodenne zápasiť.

5 faktov o guliach, ktoré ženy nikdy nepochopia:

Výber vhodného oblečenia

Jasné, ženy nemajú problém stráviť pól dňa pred otvorenou skriňou a hľadať najvhodnejší kúsok na prechádzku po meste. Muži to však majú podstatne ťažšie. Každý deň sú nútení nosiť vo svojich nohaviciach náklad, ktorý sa nie vždy prispôsobí šírke a materiálu vybraného oblečenia. Najradšej by chodili v teplákoch, v ktorých sa ich guličky môžu hompáľať zo strany na stranu. To však vždy nie je možné, preto pri chôdzi v tesných rifliach predvádzajú čudesné tančeky.

Neúmorný boj s prehadzovaním strán

Gule sú veľmi spoločenské a preto sa rady lepia na všetko, čo je v ich blízkosti. Najčastejšie si to odnesú stehná, ktoré im poskytujú dokonalé útočisko. Toto mužov privádza do zúfalstva a preto okamžite musia zasiahnuť. Bez hanby strčia ruku do gatí a prítulne guličky zo stehien odlepia. Nebudú predsa riskovať, že im ich čarovné oriešky podráždi chôdza alebo chlpy v okolí stehien.

Nebezpečná misia holenia

Niet horšieho pocitu, ako nemať oholené gule. Strnisko škriabe a nepríjemne svrbí. Pri chôdzi si to hneď každý všimne. Ak chlapa svrbia gule, chodí ako orangután. Kymáca sa zo strany na stranu a nohy dáva široko od seba. Oholiť si svoje ctené poklady, však nie je žiadna malina. Je to doslova chirurgický zákrok, ktorý si vyžaduje veľa trpezlivosti a precíznosti. To by ste sa divili, ako dokáže pokaziť náladu, taký zle oholený chlp.

Riziková zóna citlivá na údery 

Dostať ranu rovno medzi nohy je pre muža tou najhoršiu nočnou morou, ktorej sa boja ako čert kríža. Keď k nej však nejakým nečakaným spôsobom dojde, zo silných Hulkov sa stávajú bábovky so slzami v očiach. Niektorí sa neboja túto bolesť prirovnať k pôrodu. Zaujímavé však je, že ani jeden z pánskeho pokolenia s tým nemá objektívnu skúsenosť. Hold, radšej drátom do oka, ako rana do gulí.

Nutnosť neustáleho dotyku

Či chcú, či nie, muži sa jednoducho svojich gulí musia dotýkať. Či už podvedome alebo nevedomky, vždy si k ním ich ruka nájde tu správnu cestu. Občas ich treba odlepiť, premiestniť na inú stranu, premiešať alebo len tak masírovať a stláčať, ako antistresové loptičky. Nie je možné, aby ostali bez dotyku a akéhokoľvek povšimnutia. Ženy pomôžte im občas s týmto problémom. No uznajte, majú to tí muži skutočne ťažké.

Zdroj/Foto: giphy.com, gratisography.com