Spevák Braňo Mojsej a podnikateľka Nora Mojsejová (v súčasnosti Kabrheľová) boli v istej dobe snáď najznámejším párom slovenského šoubiznisu. Na vrchole slávy boli v roku 2005, keď TV Markíza vysielala reality šou Mojsejovci.

To už sa ale zdá byť veľmi dávno, rovnako ako médiami prepieraný mojsejovský rozvod, Norine ťahanice po súdoch či Braňov alkoholizmus, o ktorom sa dnes nebojí otvorene hovoriť. Kým sa podnikateľka, politička a módna návrhárka pomaly šplhá späť na svetlá reflektorov, on sa venuje hudbe a žije “obyčajným” spokojným životom.

V utorok dokonca urobil niečo, čo preňho nie je úplne bežné – zverejnil súkromnú fotografiu, na ktorej objíma svoju mladú snúbenicu. “Výročník!,” napísal k záberu a pridal emotikony torty, srdiečka a čísla 8. Jeho vyvolená sa volá Janka a podľa jej profilu na Facebooku pracuje od roku 2019 v Mojsej clinic – občianskom združení, ktoré pomáha ľuďom zbaviť sa závislosti od alkoholu.

Hoci Janka vyzerá byť od 52-ročného Braňa výrazne mladšia, láska si nevyberá. Párik spolu pôsobí veľmi spokojne, tak prečo nie? Prajeme holubičkám ešte mnoho spoločných šťastných rokov!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Facebook/Braňo Mojsej | Foto: Facebook/Braňo Mojsej