Nie je to tak dávno, čo sme dozvedeli o tehotenstve známej herečky Zuzky Šebovej, hneď po nej oznámila radostnú novinu Nela Pocisková a včera sa s novinkou pochválila známa slovenská herečka, nazývaná tiež “mrška”, kvôli jej hereckým obsadeniam. Tušíte o koho ide?

 

Barbora Švidraňová (29) nepatrila nikdy k štíhlym kolegyniam, i keď minulý rok rapídne schudla. Všetci jej známy videli dôvod v tom, že začala randiť z Talianom Franceskom a vo vzťahu s ním bola veľmi šťastná. Chodia spolu krátko, len niekoľko mesiacov a už vysvitol fakt, že dvojica čaká svojho prvého potomka na ktorého sa veľmi tešia.

Fanúšikovia ryšavky tomu nechceli veriť a tak sa herečka rozhodla zdieľať fotku na sociálnej sieti, kde je vidno, že nejaký ten mesiac už tehotná je. Svojim najvernejším fanúšikom odkázala, že je momentálne najšťastnejšou ženou na svete a že sa svojho prvého bábätka nevie dočkať! Dvojici srdečne blahoželáme!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*