absolut reklama

Vodka Absolut prišla v ostatných dňoch s kontroverznou reklamou, ktorá Slovákov rozdelila na dva tábory. Pokiaľ jedna skupina je nevšednou propagáciou nadšená, iní preferujú názor, že Slovenky by mali byť výhradne devy slovanského typu. Spoločnosť Absolut však kampaň „farebnosti“ plánuje pohnať ešte ďalej. Preto prináša playlist „Slovensko žije všetkými farbami“!

 

Spoločnosť Absolut priniesla myšlienku tolerancie a popri tom spropagovala svoj alkoholický produkt. Kontroverzná reklama vzbudila vášne medzi Slovákmi a v priebehu pár dní obletela priam celý internet. „Absolutka“ ale plánuje zájsť ešte ďalej. Najnovšie prekvapila hudobným playlistom Slovensko žije všetkými farbami, ktorý si môžeš stiahnuť na Spotify.

Výber skladieb na playliste názvom Slovensko hrá všetkými farbami, je zameraný najmä na poslucháčov slovenského rapu a žánru elektronickej hudby. Ruku k dielu priložili speváčky ako Sima či Veronika Strapková, nájdete tu ale aj tvorbu raperov ako Majk Spirit, Separ, Ego, Tono S, Matys či Supa. Všetky skladby ale spája jedno – téma rasovej tolerancie.

Playlist – Slovensko žije všetkými farbami

Zdroj: Spotify Foto: Facebook