fenka utulok

Pracovníci košického útulku nemohli uveriť vlastným očiam. Bol k nim dovezený psík, ktorý bol kruto poviazaný drôtom a pod mostom ležal dlhé štyri dni. Počas celého tohoto trápenia si pritom psíka nik nevšímal, ani nezavolal pomoc!

 

V malej obci neďaleko od Košíc neznámy páchateľ zviazal psíka drôtmi a nechal ho pod mostom uhynúť. Bezvládny pes tu takto ležal dlhé štyri dni. Toľko trvalo, pokiaľ okoloidúci konečne zavolali do útulku a pracovníci odchytovej služby prišli na miesto, kde zviera nehorázne trpelo.

“K tomuto prípadu nemáme slov. Len slzy v očiach a beznádej. Tento prípad je pre nás absolútne zlo a len psychopat toto dokáže,” vyjadril sa košický útulok k prípadu skrz sociálnu sieť. “Je mi zle z toho, že medzi nami žijú beštie, ktoré toto dokážu vykonať tak nádhernému psíkovi”, dušujú sa ďalší ľudia pod srdcervúcim príspevkom.

pes pod mostom

Psíka sa našťastie podarilo zachrániť a pomaly sa zotavuje. Pre fenku v útulku budú hľadať nový domov. Je evidentné, že v tom predchádzajúcom veľa lásky od majiteľa nedostala. Pôvodný príspevok od košického útulku si môžete pozrieť –TU–

Zdroj/Foto: Facebook