V obľúbenej markizáckej šou divákom nemohol uniknúť ženích Adam z druhého páru. Očarujúci mladík sa stretol pri svadobnom oltári s Veronikou a už na prvý pohľad to medzi nimi začalo iskriť. Ľudia ale pri ďalšom ženíchovi Michalovi začali pochybovať, či nejde o hercov, keďže jeho tvár bola veľmi povedomá!

Stalo sa tak aj pri Adamovi, divákom bol tiež povedomý. Televízia však vedomé obsadzovanie účinkujúcich popiera, lenže ako sa ukázalo, Adama sme už na obrazovke mohli vidieť, a to v seriáli Nový život. „Televízia JOJ si hercov do seriálu Nový život vyberá na základe kastingu, ktorý majú pod palcom tvorcovia seriálu. Menšie epizódne postavy obsadzujeme v spolupráci s kastingovými agentúrami,“ uviedla pre Nový čas manažérka TV JOJ Katarína Nosková.

Adam bol na obrazovke iba niekoľko sekúnd, kde trénoval na ihrisku pri hercovi Alexandrovi Bártovi. Na prihláške do šou Svadba na prvý pohľad uviedol, že sa v médiách a v televízii neobjavil. „Adam nám síce svoje niekoľkosekundové mihnutie sa v televíznom projekte neuviedol v prihlasovacom dotazníku, avšak toto sa nedá považovať za herecký výkon, išlo o krátky obrazový komparz,“ poznamenalo stanovisko televízie Markíza.

„V žiadnom programe som sa nezúčastnil ako herec. To, že som sa objavil na pár sekúnd ako futbalista, je výsledkom vyhovenia prosbe kamaráta. Nepovažujem to za herecký výkon a ani som pri prihlasovaní sa túto skúsenosť neuviedol, nepovažoval som to vôbec za podstatné,“ priznal ženích Adam zo šou Svadba na prvý pohľad.

 

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/tvmarkizaofficial