Do Telerána zavítal druhý párik zo šou Svadba na prvý pohľad Adam a Veronika. Aj keď sympaťáka poznáme z televízie ako nagelovaného blonďačíka, teraz prišiel úplne s novým výzorom!

Na začiatku, ešte z uputávok, sa mnohým javil ako nie veľmi sympatický drsňák, no jeho účinkovanie v šou zmenilo názor snáď každému. Vystupovaním a najmä výzorom neučaroval len divákom, ale hlavne svojej vyvolenej manželke Veronike. Tá z neho nevedela odtrhnúť oči a iskra medzi dvojicou prebehla ihneď v prvej sekunde.

O svojom živote sa prišli novomaželia podeliť do rannej šou Teleráno. Adam prekvapil divákov najmä svojím novým výzorom, pre ktorí ho zvozili pod čiernu zem. Ľudia si neodpustili názory typu:“Sú spolu pekný, ale týpek mi bit pripadá jak gay(nič proti nim)!” “Keď bola svadba vyzeral ako chlap dnes s tým účesom prepáčte jak inak orientovaný!” “Tak tento chalan sa akurát módne opustil!” 

No na druhej strane našlo sa aj kopec priaznivcov, ktorí dvojici neskutočne fandia, o čom svedčia aj nasledujúce komentáre: “Dokonalí sú spolu 😍 nech im to vydrží!” “Adam vyzerá dobre,trochu nechápem kto určil aká farba je výhradne pre mužov a čo je výhradne pre ženy keď tu komentujete,že vyzerá ako gay Však vy s ním nespávate a keď sa vám nepáči tak sa nepozerajte a hotovo!” “Uplne k sebe ladia. A komentáre typu “vyzerá ako gay” ľudia ako náhle sa človek o seba viac stará, záleží mu na svojom vzhľade a robí niečo inak ako sú ľudia “zvyknutý” tak je iný, je gay. Však sa zobuďte že neni všetko cez kopírku !!!” 

Čo si o novomanželoch a Adamovej premene myslíte vy?

Foto/Zdroj: Instagram/ tvmarkizaofficial