Adela Banášová Vinczeová odjakživa patrila k moderátorským esám. Momentálne sa stále angažuje vo svojej šou v divadle a pracuje aj na obľúbenej markizáckej relácii Chart Show. Najnovšie šokovala novinkou, na ktorú fanúšikovia čakali doslova roky!

Úspešná slovenská moderátorka začala svoju veľkolepú kariéru projektom SuperStar. Avšak, ešte predtým sa všetko potrebné naučila najmä vo Funrádiu, kde sa neskôr po boku Sajfu stala jednou z najobľúbenejších. Ich spoločný humor, irónia a vtip doteraz poslucháčom chýbajú.

V júni 2020 oslávi Fun rádio 30-te výročie vzniku. Práve to je jedinečná príležitosť oprášiť staré zvyky a dať fanúšikom to, po čom túžia. Adela sa spolu so Sajfom vráti za mikrofón a uvedú špeciálnu reláciu.

„Vy a my – spolu tento rok oslavujeme 30 rokov. To sú desiatky obľúbených moderátorov, stovky hitov, ktoré sme si všetci zamilovali a vy – najlepší poslucháči na svete. Zažite to najlepšie z Fun rádia za uplynulých 30 rokov každý piatok od 17-stej v špeciálnom narodeninovom programe: Funrádio 30 s Adelou a Sajfom,“ je uverejnené na oficiálnom webe. Tešíte sa? 🙂

 

Zdroj: medialne.etrend.sk | Foto: Instagram/ vinczeova_adela, adelavinczeova.fun | Video: YouTube