Na galavečer OTO zavítali mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu, ktoré si prišli po ocenenie od divákov za svoju prácu. Jednou z nich bola aj dvakrát ocenená Adela Vinczeová (37), ktorá po svojom prejave zožala aj drsnú kritiku!

 

Počas odovzdávania cien OTO sa pri preberaní sošiek viaceré osobnosti vyjadrili na pódiu k aktuálnemu dianiu na Slovensku a buď priamo alebo nepriamo si spomenuli na zavraždenú mladú dvojicu. Víťazka kategórie moderátorka a rovnako absolútneho OTA Adela Vinczeová (37) však vyzvala ľudí, naopak, k odloženiu hnevu: “Myslím si, že čím menej hnevu budeme v sebe mať, tým viac nadhľadu budeme mať. Takže kultivujme v sebe ten nehnev a skôr nejaké pochopenie, a potom si možno zaslúžime aj lepšie rozdané karty. Tu v tejto krajine,” zaznelo z jej úst.

Svojím prejavom ale rozhodne neuspokojila redaktorky denníka SME, ktoré si moderátorku za jej benevolentný postoj poriadne podali: “Tragické totiž je, že keby anketu v sobotu moderovala, nedokázala by byť úprimná, ľudská a neobhájila by étos slobody. Tej slobody, vďaka ktorej môže dnes ona existovať nielen vo svojom, ale aj v našom svete, ktorý ju napriek všetkému neprestáva uznávať,” vyjadrila sa Andrejčáková a Adelinu reč nazvala urážkou všetkých, ktorí sa na rodičov Jána a Martiny pozerajú.

Ráczová zo SME rovnako nebola s Adeliným príhovorom spokojná: “Inak povedané, dovtedy budete stáť v kúte, milé deti, kým vás ten truc neprejde… a potom bude všetko opäť v poriadku. Ak niekoho otravujú „všelijaké vyhlásenia“ a radšej bude velebiť krásy televarieté, zrejme si ani nedal námahu, aby veci porozumel,” naložila Adele a dodala, že ľudia majú na hnev v danej situácii právo. Ktovie, ako na komentáre zareaguje samotná Adela, no kritika ju rozhodne nepoteší.

Zdroj/Foto: sme.sk, facebook, STV 1