adela slavik

V Adelinej šou Trochu inak, sa v kresle hostí objavila herečka a najnovšie aj porotkyňa šou ČSMT, Diana Mórová. Pri otázkach týkajúcich sa talentového projektu vyhŕkla zo známej slovenskej herečky v minulosti myšlienka, ktorú si Adela okamžite spojila s jej kolegom Jarom Slávikom. Adela si tak neskutočne rýpla do kontroverzného porotcu a jeho péčkovej minulosti!

 

Diana Mórová je aktuálne porotkyňou šou Česko Slovensko má talent. Blondínka sa v inom rozhovore , netajila tým, že ponuku byť na obrazovke v tejto šou, dlho zvažovala. Nakoniec sa však pridržala svojho hesla – „nevyskúšaš, nevieš“ a urobila správny krok. Práve Mórovej hesla, ktorým sa v živote riadi, sa chytila aj Adela v SND.

„Hovorím si – nevyskúšaš, nevieš, ako hovorí Jaro Slávik…“, zopakovala slová Mórovej Adela Vinceová. Moderátorka si myslela, že herečka si robí z porotcovského kolegu srandu, no potom jej došlo, že Mórová si vôbec neuvedomila spojitosť jej poznámky so Slávikovou péčkovou minulosťou v mužských hanbatých filmoch. Mórovej jej slovný prešľap stále nedochádzal a tak začala Adela „prilievať olej do ohňa“.

„Ale to bez nejakého odsúdenia…Veď dostaneš ponuku na film, povieš si – nevyskúšaš, nevieš. A ideš do toho…“, pokračovala Adela na tému Slávikovej neslávnej minulosti v péčkových filmoch. Mórová sa však tejto problematiky chytať evidentne nechcela a Adelino rýpanie tak pomaly muselo prejsť naspäť k serióznym témam.

Diana Mórová v Adelinej šou Trochu inak

Zdroj: rtvs.sk | Foto: YouTube, rtvs.sk | Video: streamable