Ženský svet by mal byť podľa Dary Rolins o tom, že by mali dievčatá pomáhať jedna druhej. Zverejnením fotografie s Adelou Vinczeovou sa jej však podaril presný opak, hoci zrejme nechcene – kolegyňu zo šoubiznisu vystavila nechutným posmeškom.

Ako to vlastne celé začalo? Príspevkom na Instagrame z akcie istej kozmetickej značky, kde sa Adela s Darou – dobre oddýchnutou po pobyte v Tatrách – stretli. Speváčka sa pri fotografii rozhovorila o tom, ako by si mali ženy pomáhať, no vo svete, ktorý pozná, je to vraj skôr naopak.

Staršia fotografia oboch dám.

“Nerada priznávam, že ženy dokážu byť v tomto ohľade ďaleko viac jedovaté. A preto je na mieste o tom stále dokola rozprávať. Vzdelávať, smerovať naše malé žienky, deti bez rozdielu a otvárať oči tým, ktorí pre svoju veľkosť nevidia druhých a miesto láskavého prístupu majú potrebu ľudí ponižovať. Našťastie je všade okolo mňa stále viac tej správnej, inšpiratívnej energie. Jedna z nich, Adela, stojí vedľa mňa,” napísala speváčka.

Napriek tomu, o čom bol príspevok, však komentáre manželke Viktora Vinczeho nič nedarovali. Zamerali sa predovšetkým na jej zuby, vlasy a – už tradične – na jej nos.

Záber, ktorý mal na svedomí množstvo negatívnej energie.

“Dara je pekná ako anjel. Krásna tvár, perfektná postava… Prepáč, ale Adela je veľmi nepekná pri Darine. Darina, pred tebou klobúk dole, aká si pekná,” nechala sa počuť jedna zo speváčkiných fanyniek.

“Nejakú divnú tvár má Adela kvôli tým novým zubom,” komentovali ďalší. “Adela, tvoj frňáčik nesmie chýbať na žiadnej foto!,” pridávalo sa v posmeškoch čoraz viac ľudí, ktorí si všimli ešte aj to, že kým speváčka má dokonale odfarbené vlasy, na moderátorkinej hlave sú vidno “odrasty”.

Mazanie urážlivých komentárov sa v prípade narážok na Adelu Vinczeovú tentokrát nekonalo. Či to má niečo spoločné s podporou žien, si už môžeme iba domýšľať.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Štaidl podvádzal ženu s vtedy neplnoletou Rolins: Pikantné slová o ich pomere!

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Facebook/Slovenský šoubiznis, Instagram/dararolins_vermi