Známa moderátorka Adela Vinczeová sa nebránila téme ohľadom očkovania proti novému koronavírusu. Jej názor je jednoznačný a o očkovaní si myslí, že momentálne nemáme žiadnu inú možnosť, ako sa pred nákazou ochrániť. Taktiež si myslí, že rôzne názory na Covid-19 by nemali rozhádať priateľov či rodinu.

“Ľudia sa radi polarizujú, radi bojujú. A čím je ich ego vyjašenejšie a zranenejšie, tak o to viac vyhľadávajú konflikty. Lebo ego sa konfliktami živí. Vedieť si to uvedomiť a upratať si v sebe, je niečo, čo by sme sa mohli naučiť. Potom bude väčší mier aj v spoločnosti. Základ je udržiavať si vnútorný pokoj v akejkoľvek diskusii,” priznala Adela.

Blondínka, ktorá trávi voľný a aj pracovný čas aktuálne v pohodlí domova, má jasný názor na očkovanie proti koronavírusu a na následky očkovania o niekoľko rokov. “Neviem, či si kladú túto otázku ľudia pri liekoch, ktoré užívajú, pri umelom oplodnení, pri všetkých iných očkovaniach, pri všetkom, čo jedia a pijú. Ja som sa minulý rok dala zaočkovať proti tetanu, proti HPV vírusu, a tiež som si mohla klásť otázku, čo bude,” vysvetlila moderátorka.

“A možno bude. Ale viem, čo vďaka tej vakcíne rozhodne nebude. Pre mňa táto vakcína nie je otázkou osobného nadšenia, ale solidarity. Som súčasťou celku a bez kolektívnej imunity sa z toho celého tak skoro nedostaneme. Skrátka – nemáme zatiaľ iné riešenie,” uviedla.

Zdroj: cas.skFoto: Instagram/viktorvincze