Najlepšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová sa dlhé roky sociálnym sieťam stránila. Ak ste ju niekde zahliadli, tak buď sa objavila v zábere manžela Viktora Vinczeho, alebo na televíznych obrazovkách. Aj napriek tomu, že Viktor je na Instagrame veľmi aktívny, Adelu to príliš nelákalo. Až doteraz.

Aktuálna situácia si vyžiadala rázny krok. Moderátorkina relácia s názvom Trochu inak s Adelou má svoj vlastný účet na Instagrame. „Stala sa veľká vec. Adelka má Instagram! Teda presnejšie, jej srdcová relácia Trochu inak s Adelou,“ prezradil jej manžel Viktor.

Potvrdila to aj talentovaná blondína, ktorá hneď uverejnila úvodné video, kde prezradila, čo ju k tomu po dlhom odhodlávaní sa viedlo. „Hlavne počas korony ma kde-tu niekto chcel osloviť na streamový rozhovor a nemala som odkiaľ. Tak sme si s kolegom Danom Rabinom povedali, že keď má Trochu inak dlhodobo profil na Facebooku, môže pribudnúť aj Instagram. Môžeme na ňom adresnejšie avizovať hostí, ktorí sami prinášajú zaujímavé témy aj pre nás na Insta obsah,” uviedla Adela pre Nový Čas, ktorá má za sebou už aj prvý instagramový livestream a teší sa na ďalšie.

Zdroj/Foto: čas.sk, Instagram/trochu_inak_s_adelou, viktorvincze