Moderátorská špička Adela Vinczeová (39) má za sebou ťažké obdobie. Pre zabránenie vzniku rakoviny krčka maternice absolvovala operáciu. Až teraz o nej otvorene prehovorila pred svetom.

Adela spolu s manželom Viktorom Vincze (29) si svoj osobný život pred médiami úzkostlivo strážia. Výnimkou nebol ani tento Adelin operačný zákrok. Moderátorka predsalen zvážila svoje rozhodnutie a apelovala na všetky ženy, aby nepodceňovali preventívne gynekologické prehliadky.

Vďaka nim jej zavčasu diagnostikovali problém, a tak sa vyhla väčším komplikáciám. „Priznám sa, že v karanténe som už od 11. februára, čiže som doma už strašne dlho. Bola som totiž na konizácii krčka maternice a myslím, že je dôležité o tom hovoriť kvôli prevencii. Nebolo to žiadne prekvapenie, chodím poctivo, raz za pol roka, sledovala som to, lebo som mala cytológiu už dlhšie tak na hrane. Som rada, že to dopadlo „len“ takto,“ prezradila Adela v exkluzívnom rozhovore pre mesačník Madam Eva.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto 😀 Nájdete ho >>>TU<<<

„V nemocnici som bola v izbe s pani, ktorá nebola na preventívke pätnásť rokov. Takže tá už konizáciu prešvihla a rieši teraz vážnejšie problémy. Občas na ňu myslím.“ Zodpovedná Adela o svojich problémoch prehovorila s cieľom vyzvať aj ostatné ženy, aby to nepodceňovali a chránili sa kým nie je neskoro!

Zdroj: Madam Eva | Foto: Instagram/adelavinczeova/