Adela Vinczeová (37) pred tým, než sa vydala, randila s viacerými viac alebo menej známymi mužmi.  Nie všetci sa však pamätajú aj na to, že jedným z nich bol aj exminister Róbert Kaliňák. Toto sú detaily z ich spoločného večera!

 

Adela sa tesne pred Superstar, kedy sa dala dokopy s mladým Tomášom Bezdedom, zoznámila s exministrom Róbertom Kaliňákom. V roku 2005 totiž zobral Adelu jej otec Jozef Banáš na Ples v opere, kde sa mal potom vypariť a podľa Plusky dohodiť rande s Kaliňákom.

Exminister mal sám prísť za moderátorkou počas večera a neskôr sa dobre zabávali a dokonca si aj zatancovali: “Podľa novej politickej kultúry sa patrí, aby opozičný poslanec vytancoval dcéru koaličného poslanca,” vtipkoval vtedy Banáš. Kaliňák ale pre úplnosť dodal, že na ples aj z plesu išiel bez partnerky. Samotná Adela ale neskôr vyzradila, že to vôbec nebol ich posledný spoločný večer:

Párkrát sme boli vonku spolu, áno, to je pravda. A bolo to príjemné, ale potom z toho nič viac nebolo,” vyzradila viac o krátkej životnej epizóde. Kaliňák sa potom oženil so svojou manželkou Zuzanou. Ktohovie, ako sa na svoje randenie pozerá blondínka dnes s ohľadom na nedávne udalosti.

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram, pluska.sk facebook, tv- markíza