Adela Vinczeová patrí jednoznačne k najvýznamnejším osobnostiam nášho šoubiznisu. Ostrieľanej moderátorke sa darí nie len pracovne, ale i v súkromnom živote, no o tomto zrejme netušil nik. Adela priznala, že musela vyhľadať pomoc…

Málo kto by to na ňu tipoval, no i blondínka trpela kedysi psychickými problémami, ktoré musela riešiť terapiami. „Kedysi, pred pravidelnou terapiou, vedela byť moja duša aj zúfalá, nešťastná, ukrivdená a bezmocná,“ hovorí Adela. „Myslím si, že terapia nemá byť v živote človeka o tom, že až keď som zúfalý, tak vtedy je čas na terapiu. Ja som vďaka nej pochopila, že vždy mám, čo potrebujem, a za moje šťastie nie je zodpovedný nikto iný. Hádka je len boj o energiu, nikdy nejde o vec samotnú a vždy treba vidieť to, za čo môžem byť vďačná,“ uviedla moderátorka pre Nový Čas.

Teraz je už z  najhoršieho je už vonku a so svojim manželom Viktorom prežíva spokojné obdobie. „Už na terapie niekoľko rokov nechodím. Ale som vďaka nim v kontakte so svojou dušou. Lebo doba je supertlaková a občas jej človek ľahko uverí. Stále som však na ceste,“ uzavrela Adela.

Zdroj: cas.sk Foto: IG/trochu_inak_s_adelou