Známa speváčka Adele, špehovaná médiami z každej strany, predsa dokázala všetkým “vytrieť kocúra”, keď na svoje narodeniny pridala fotografiu, na ktorej stojí zmenená žena o 44 kíl ľahšia. Za jej obrovskou premenou je tento fitness tréner!

Adele začala premenu po boku osobného trénera Peteho Geracima (48), a to v priebehu štyroch rokov v Londýne, kým sa hviezda nepresťahovala do Los Angeles. Pre portál Insider vymakaný tréner prezradil základné pravidlá, ktoré musí dodržiavať každý, kto sa odhodlá na dráhu chudnutia.

“Moja hlavná rada každému, kto chce vo svojom tele urobiť zdravé zmeny, je plne sa oddať celému procesu, ale zároveň byť trpezlivý,” povedal Pete. Ako tréner si zakladá na troch kľúčových faktorov úspechu a to:

  • jesť vyvážene a mať presný jedálniček
  • pravidelne cvičiť, zvyšovať frekvenciu a vyjsť zo svojej komfortnej zóny
  • mať kvalitný spánok, aby si telo oddýchlo

Každopádne nepodporuje žiadne doplnky stravy, prášky či tabletky, ktoré jednoducho vynahradí zdravé jedlo. Čo presne prezradil na speváčku Adele, bola usilovná a dodržiavala jeho zásady?

“Vzhľadom na to, kto to je, bolo rozvrhnutie času veľmi zložité, pretože neustále potrebovala byť na viacerých miestach naraz. Jej tréningy sa líšili, od práce s vlastnou váhou, s činkami až cez box. Tiež sme si dávali rôzne kardio výzvy,” povedal tréner s tým, že niekedy mali tréning trikrát do týždňa, niekedy nie.

Petemu sa taktiež nepáči kritizovanie novej Adele, ktorá schudla neuveriteľných 44 kíl. Samozrejme pre fanúšikov to bol šok, ale ona na sebe makala tvrdo a dlho len to nik nevedel.

Zdroj: insider.com | Foto: Instagram /petegeracimo, adele