V súčasnosti patrí blond farba stále k najobľúbenejším odtieňom a veľa žien sa pre ňu rozhodne, aj keď majú svoju prirodzenú farbu tmavšiu. Niekedy však tento experiment vyjsť nemusí tak, ako by ste si predstavovali.

 

Obľúbená moderátorka Televízie Markíza Adriana Poláková doslova šokovala fanúšikov na svojom Instagrame. Zverejnila fotografiu, na ktorej je z nej blondína. Ešte, že je tá snímka z minulosti. 🙂

“Keď nájdeš foto z roku Pána…ale tipujem, že tu malo moje kura asi 4 roky..o rok bude dospelá…a ja už blond nebudem určite. A ani 55-kilová ako na tejto foto,” prezradila samotná Adriana.

Fanúšikovia jej v komentároch ihneď napísali, že dnes vyzerá oveľa lepšie a blond vlasy jej veľmi nepristanú. “Blond ti nepasuje vôbec teda,” napísala fanúšička. Druhá sa k nej pridala: “Vyzeráte skvele, ale oveľa lepšie v súčasnosti!” My s nimi musíme len a len súhlasiť. Aďka je síce krásna žena, no s blond by už radšej experimentovať nemala. 🙂 Súhlasíte?

Adriana Poláková s blond vlasmi

Fanúšikom sa jej blond vlasy tiež veľmi nepozdávajú

Aďka Poláková v súčasnosti

Zdroj/Foto: Instagram

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.