Moderátorka Adriana Poláková má doslova dokonalý život. Už 13 rokov pracuje v Markíze v relácii Teleráno, no okrem toho je vychýrenou cukrárkou. Priatelia a známi ju milujú, pretože je o nej známe, že koláče, ktoré napečie len málokedy zje, skôr ich rozdá svojmu okoliu. Však to na nej aj vidieť, aj po 40-ke sa môže pochváliť skvelou postavou, ktorú ukazovala počas celého júla, keď cestovala po Európe.

 

Aby toho nebolo málo, šťastie má aj v osobnom živote. Naposledy sa na Instagrame pochválila svojím synom Jurajom, ktorý v júli dovŕšil 18 rokov. Krásu jednoznačne podelil po mame, vďaka čomu sa z neho stal model, ktorý sa môže pýšiť naozaj profesionálnymi fotkami.

Fanúšikom Adriany ale do oka padol iný detail, a to podoba jej syna so slávnymi hercami. Jedni v ňom vidia mladého Leonarda DiCapria, iným sa zas podobá na mladého Marlona Branda. Čo myslíte vy? Na koho sa Jurko podobá?

Syn Adriany Polákovej

 

Prečítajte si tiež:

Adriana Poláková sa veru nezdá: Na Kaliho pesničku sa poriadne odviazala! (VIDEO)

 

Mladý Leondarno DiCaprio

Mladý Marlon Brando

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.