Mária Trošková sa po dvojnásobnej vražde novinára a jeho priateľky a rovnako po publikovaní jeho článkov  rozhodla spolu s Viliamom Jasaňom odstúpiť z funkcie a kamsi sa vytratila. Neuveríte, kde teraz býva a kto ju vozí!

 

Keď sa publikovali články zavraždeného Jána Kuciaka o prepojení Troškovej na talianskeho podnikateľa Antonína Vadalu, ktorého momentálne čaká súd v Benátkach kvôli drogovej činnosti, rozhodla sa Ficova asistentka spolu s Viliamom Jasaňom odstúpiť z funkcie. Napriek tomu sa ktosi začala mladej brunetke vyhrážať. Jej mama prezradila, že sa o život seba aj dcéry poriadne bojí.

Ukázalo sa však, že o Máriu je nateraz náležite postarané. Pluska prezradila, že Trošková aktuálne býva v novostavbe v Petržalke, kam ju mala nasťahovať polícia. Okrem toho sa im podarilo nafotiť záber, na ktorom Trošková v okuliaroch nastupuje do čierneho Superbu so šoférom a majákmi, foto >>> TU <<<. Toto vozidlo sa rovnako na druhý deň objavilo aj pred Úradom vlády. Mala by však štátnu ochranku užívať aj bývalá zamestnankyňa Úradu vlády?

Zdroj/Foto: youtube, facebook, pluska.sk