Aj keď patria hollywoodske filmy k najpopulárnejším a najprepracovanejším na celom svete, filmári ani štáb, ktorý ich nakrúcajú, nie sú dokonalí. Je to priam neuveriteľné, no jedna scéna, ktorá trvá len pár sekúnd, sa natáča hneď niekoľkokrát. Medzi jednotlivými klapkami nastávajú prestávky a film je teda skladačkou zloženou z množstva častí stavebnice. Sem tam sa stane, že sa na nejakú kocku zabudne alebo sa vymení, no aj keď sa na prvý pohľad zdá, že je všetko perfektné, pozornému oku neunikne nedostatok. 

Statočné srdce, Titanic, Jurský Park či veľkofilm Trója. Zarobili miliardy dolárov po celom svete a navždy budú patriť ku klenotom svetovej kinematografie. Ale! Pri projektoch takýchto obrovských rozmerov sú chyby zrejme nevyhnutnosťou.

Stačí, ak si herečka odhrnie vlasy z tváre, hlavný hrdina rozopne košeľu o jeden gombík nižšie alebo sa kameraman nešťastne postaví do odrazu zrkadla – a chyba je na svete. Vo väčšine prípadov si takéto prehrešky ani nevšimneme. No niektoré omyly z natáčania však stoja za to. A my si kladieme otázku – ako je možné, že si kompetentní toto nevšimli?

Foto/Zdroj/Video: YouTube