auto podla znamenia

Život bez auta si už v dnešnej dobe vie predstaviť asi len málokto. Pokiaľ jedna skupina ľudí si potrpí na luxusného štvorkolesového tátoša, nájdu sa aj takí ktorým je na cene či vzhľade „približovadla“ s kolesami až tak nezáleží. Tušil si však, že tvoj postoj k výberu auta môže ovplyvniť práve znamenie zverokruhu?

Baran

Barani sú známi svojim temperamentom a teda zbožňujú čokoľvek, čím sa môžu ukázať a odlíšiť od priemeru. Rozhodne tak doma nebudú mať zaparkovanú rachotinu. Toto znamenie si pritom nepotrpí na luxus, len čo sa dizajnu týka, ale preferuje najmä kvalitu. Barani pri výbere farby auta často stavia na červenú metalízu.

Barani si potrpia na luxus a kvalitu a to všetko najlepšie v červenej farbe.

Býk

Býk zbožňuje všetko, čo je okázalé a drahé. Potrebuje totiž ukázať, že na účte má viac ako ostatní. Nevadí mu, že za auto zacvaká nehoráznu sumu, v cene trojizbáku v hlavnom meste. Ak si tátoša snov nemôže dovoliť, jednoducho si na neho požičia v banke.

Býk túži po drahom a luxusnom tátošovi.

Blíženec

Blíženci milujú zmeny a rýchlosť, preto ich auto musí byť dostatočne výkonné, aby stíhalo ich životnému tempu. Na naleštené luxusné žihadlá si nepotrpia, nepotrebujú sa predvádzať pred svojím okolím. Neboja sa však zatlačiť plynový pedál až na podlahu, chcú byť totiž všade prví.

Blíženci milujú rýchlosť.

Rak

Raci sú rodinne založení, preto aj ich auto musí byť dostatočne prispôsobené pre rodinný život a bezpečnosť všetkých jej členov. Pre rakov teda platí – čím je auto väčšie, tým lepšie. Detské autosedačky by predsa do predraženého športiaku ani nenapchali.

Zdroj: Imgur.com

 

LEV:

Lev je pánom tvorstva a rozhodne tak sa chová aj na ceste. Rád vystavuje svoje ego na obdiv, takže jeho auto musí byť naozaj reprezentatívne a do očí bijúce. Je mu jedno, ako sa mu v novom vozidle bude jazdiť, hlavne nech vyzerá ako z katalógu. Lev na svoje auto nedá dopustiť a jeho úpravám dá prednosť možno aj pred rodinou!

Lev chce na cestách vzbudzovať závisť.

 

Panna

Poriadkumilovná panna neznáša, keď niečo nefunguje ako má, alebo vo veciach vládne chaos. Preto potrebuje auto, ktoré hlavne splní svoj účel a dá sa na neho na sto percent spoľahnúť. Na vzhľad vozidla si veľmi nepotrpí. Pre pannu je prvoradé, že tátoš málo žerie a pohotovo slúži.

Panny si na vzhľade vozidla veľmi nepotrpia.

Váhy

Váhy majú problém si vybrať si to správne auto. Tak ako v živote všeobecne, aj tu nevedia čo vlastne chcú. Kvôli svojej nerozhodnosti mnohokrát parkujú v svojej garáži aj dve autá. Jedno na bežný pracovný týždeň, ďalšie ako žihadlo na víkend.

Váhy môžu mať dilemu aj pri výbere farby auta.

Škorpión

Toto znamenie sa potrebuje odlíšiť a preto zháňa neobvyklé auto. Na križovatke nechce zazriet rovnakého tátoša, ako šoféruje práve on. Škorpión tak hľadá výkonné a nablýskané fáro, ktoré posadí ostatných na zadok. Na cenovku sa pri kúpe auta nepozerá.

Škorpión chce byť v premávke originálom.

Strelec

Streleci sú známi odolnou flegmatickou povahou, preto sa k nim hodí napríklad kombičko. Potrebujú totiž do svojho auta dostať všetko potrebné, preto im nejaké to „prdítko“ stačiť nebude. Pri dlhej ceste neváhajú svojho štvorkolesového tátoša využiť aj ako miesto na prespatie. Pred dizajnom tak uprednostia praktickosť interiéru.

Strelec túži po priestore, kde by mohol v prípade núdze aj prespať.

Kozorožec

Kozorožec má od útleho detstva svoju obľúbenú farbu. Tá musí byť samozrejme aj na karosérii jeho auta. Kozorožcov lákajú aj veterány a na cestách sa chcú odlíšiť svojim vycibreným vkusom. Ich auto nemôže byť žiadna nuda a za túto výsadu sú ochotní si priplatiť.

Kozorožec chce auto v svojej obľúbenej farbe, najlepšie veterán.

Vodnár

Vodnári radi chodia pešo. Je im preto úplne jedno, aké auto ho dopraví niekam ďalej ako by ho odniesli jeho vlastné nohy. Na presun z bodu A do bodu B im potom stačí aj stará šunka, do ktorej by iné povahy ani nenasadli. Vodnári sa riadia heslom – hlavne, že ide tam, kam má!

Vodnárovi stačí, keď to jazdí.

Ryby

Ryby sú citlivky, preto potrebujú autíčko, ktoré vystihne ich jemnú osobnosť. K autu mnohokrát prechovávajú hlboký vzťah, čo sa môže odraziť na detinských doplnkoch či unikátnych pomenovaniach pre ich tátoša. Na svojom milovanom vozidle budú jazdiť až pokiaľ sa nerozpadne!

Ryby sú k svojmu tátošovi emočne naviazané.

Zdroj: extra.cz Foto: giphy, pixabay