Buď zarábajú strašne veľa alebo strašne málo, svoju prácu robia len preto, aby neskončili na ulici a obvykle sú závislí od alkoholu alebo drog, a tak nemajú na výber – taká je aspoň obvyklá predstava spoločnosti o ľuďoch, ktorí predvádzajú svoje telo za peniaze.

Ako však vyzerá práca striptéra či striptérky naozaj? Na to sa na internete podujali odpovedať ľudia, ktorí si ju naozaj vyskúšali. A niektoré odpovede naozaj otvárajú oči a búrajú stereotypy nielen o tanečníkoch, ale aj o ich klientoch!

 

1: Tancovala som pri tyči tri roky, keď som mala okolo 20 a potrebovala som splatiť študentskú pôžičku. Ku koncu som otehotnela – a ukázalo sa, že s trčiacim bruškom som zarobila dvojnásobok oproti časom, keď som ho nemala! Neverili by ste, o koľko viac chlapov ma chcelo o to viac, že som bola evidentne tehotná.

2: Ako striptérka som robila 2,5 roka. Chodil k nám taký chlapík, ktorý si vždy zaplatil niekoľko hodín v našej privátnej VIP izbičke. Pridával nám stovky navyše v sprepitnom, aby sme mu stúpali po semenníkoch v topánkach na vysokom podpätku a ešte ho do toho aj udierali bičíkom. Ja som sa za to ubližovanie cítila strašne, no on to zbožňoval.

3: Obyčajné baby na rozlúčkach so slobodou alebo dámskych jazdách sú tie NAJHORŠIE zákazníčky! Všetci ich do špiku kosti neznášame. Vždy majú pocit, že majú nárok na vstup zadarmo len preto, že oni sú ženy a my ženské tanečnice. Vôbec to nedáva zmysel, veď oni tam nie sú tá hlavná atrakcia a ani klubu nezarábajú peniaze! K nám aj čašníčkam sa chovajú hnusne a povýšenecky, neustále trúsia trápne poznámky typu ‚pozrite na ňu, veď ja som omnoho viac s*xi ako ona‘ a podobne. Taktiež očakávajú, že budú dostávať drinky zdarma, jednoducho preto, že sú ‚skupinka hot dievčat‘. A to na to všetko ešte aj nechávajú otrasné sprepitné.

4: Práve som čerstvo zmaturovala a pracovala som ako striptérka, aby som uživila moje dve deti (3-mesačné a 15-mesačné). Vtedy som tancovala na pódiu a zbadala som v publiku najlepšieho kamaráta môjho otca. Vzdal ma domov, vyspali sme sa spolu a odišla som od neho bohatšia o 20.000 dolárov. Nič neľutujem.

5: Málokto mimo tejto brandže si len málokto uvedomuje, že nie každého intímne nároky zahrňujú nutne s*x a nebyť strip klubov, niektorí ľudia by nemali koho objať, držať sa s kým za ruky alebo si jednoducho zaflirtovať či užiť si pozornosť inej osoby tak, ako to potrebujú. Množstvo zákazníkov si rado priplatí aj za takéto drobnosti. Mám pár pravidelných klientov, ktorí ma považujú takmer za priateľku, lebo bežné randenie im jednoducho nevyhovuje. Prídu, porozprávajú sa, objímu ma… Osobne mi na nich veľmi záleží a som rada, že im môžem pomôcť naplniť ich potreby bezpečným spôsobom.

6: Tancovala som 12 rokov. Zvykla som si na to, že pri práci musím popíjať panáky obyčajnej vody, kým zákazníkov sme zásobovali vodkou. Taktiež som častokrát vylievala množstvo šampanského do vedierka, kým sa zákazník nepozeral, len aby si myslel, že som ho vypila. Niektorí z klientov totiž nemajú radi tanečnice, ktoré sa s nimi neopíjajú – v ich očiach to totiž potom vyzerá, že nie sme také „ľahké“. Neraz sa mi ale stalo aj to, že klient sa mi chcel v súkromnej izbe len vyplakať – proste potreboval, aby som ho držala v náručí, kým ronil slzy. Táto práca bývala občas dosť smutná…

7: Z času na čas sme dostávame darčekové balíčky od milých kresťanov s poznámkami, že sa „modlia za naše duše“.

8: Moja skúsenosť je, že staršie tanečnice v kluboch zásadne zarábajú viac. A tie mladšie z toho ide trafiť šľak.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Buzzfeed.com | Foto: Pinterest