Snáď každý rodič by chcel nahliadnuť do budúcnosti svojich ratolestí a popri inom aj zistiť, čím sa budú živiť. Viac o povahe, ako aj o budúcom povolaní vášho potomka môže napovedať aj dátum jeho narodenia!

Nasledujúcu štatistiku vypracovali anglickí vedci, ktorí zisťovali práve dátum narodenia ľudí pracujúcich v jednotlivých oblastiach. Ktoré povolanie dominuje v mesiaci narodenia vášho dieťaťa?

JANUÁR

Deti narodené v tomto chladnom zimnom mesiaci majú veľkú šancu stať sa lekármi, najmä všeobecnými. Taktiež sa môžu uplatniť aj ako vymáhači dlhov alebo realitní makléri.

FEBRUÁR

Február praje umeleckým povolaniam. Z detí narodených v tomto mesiaci sú úspešní maliari, ale aj spisovatelia. Na druhej strane sa vedia uplatniť aj ako dozorcovia alebo vedci.

MAREC

Je veľká prevdepodobnosť, že práve začiatkom jari sa rodia úspešné speváčky. Naopak chlapci narodení v marci sa radi venujú technickým odborom. Väčšina pilotov je taktiež narodená práve v tomto mesiaci.

APRÍL

Aprílové deti môžu mať sklon podmaňovať si ostatných ľudí. Môžu sa z nich stať prísni učitelia, vedci, ale aj nesmierne úspešní podnikatelia.

MÁJ

Deti narodené v máji inklinujú k politike. Ich verejné ambície ich tak predurčujú stať sa známymi štátnikmi. Darí sa im ale aj v športovej oblasti a teda sa v tomto mesiaci rodí mnoho úspešných futbalistov.

JÚN

Ak sa váš potomok narodil v tomto letnom mesiaci, má veľkú šancu získať napríklad Nobelovu cenu. Tieto deti sa preto uplatnia v ktorejkoľvek oblasti a vždy sú úspešné. Môžu sa tak stať aj uznávanými manažérmi a podnikateľmi.

JÚL

Júlové deti napĺňa manuálna práca, pretože za sebou chcú vidieť hmatateľné výsledky svojho úsilia. Nie je však vylúčené, že sa z nich v budúcnosti stanú umelci či svetoznámi spisovatelia.

AUGUST

Ak máte dieťa narodené v auguste, pripravte sa na to, že ho bude živiť najmä tvorivá činnosť. Môžu sa však výborne uplatniť aj v politike a to na tých úplne najvyšších postoch. Tieto deti majú nesmierne vysoké ambície.

SEPTEMBER

Deti narodené v prvom z jesenných mesiacov majú ambície stať sa skvelými športovcami. Nájdu sa medzi nimi taktiež aj skvelí učitelia, vychovávatelia a opatrovatelia.

OKTÓBER

Október praje vysoko rozvinutým presvedčovacím schopnostiam. Deti narodené v októbri sa tak môžu uplatniť najmä na vrcholových priečkach úspešných spoločností, ale tento mesiac praje aj celebritám.

NOVEMBER

Novembroví rodáci majú blízko k psychológii a ľudskej duši. Tieto deti budú v budúcnosti vedieť načúvať ostatným a to ich predurčuje aj na úspešnú sociálnu kariéru.

DECEMBER

Decembrové deti vedia ovplyvňovať masy. Blízko majú tak k politike, ale nadchýna ich aj medicína. V tento mesiac sa rodí veľa zubárov, ale aj dentálnych hygienikov.

Zdroj: najmama.aktuality.sk | Foto: depositphotos

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.