Po víkendovom veľkolepom finále šou Tvoja tvár znie povedome zábava na televíznych obrazovkách ani zďaleka nekončí. Tvorcovia prichádzajú s novou, historicky prvou verziou šou. Diváci sa môžu tešiť ešte na jeden špeciálny diel, ktorý bude plný talentovaných detí ich talentovaných rodičov.

Dva týždne pred oficiálnym odštartovaním Mini Tvojej tváre sme vám už prezradili aj mená malých účinkujúcich, ktorí sa premenia na hviezdy. Do rannej relácie Teleráno prijali pozvanie Dominika Mirgová so synom a Mária Podhradská alias Spievanka s dcérkou. Obaja prezradili akého interpreta a pieseň si na premenu  vybrali. V prípade Peťka sa diváci môžu tešiť na potetovaného rapera Kaliho a čo sa týka Katky, tá siahla po hite Shake It Off od americkej divy Taylor Swift.

Celý rozhovor hrdých mamičiek a ich detí si môžete pozrieť TU!

Ďalšia malá hviezda súťaže, dcéra víťazky druhej série šou Tvoja tvár znie povedome Márie Čírovej, Zoe prezradila pre magazín Šarm akú rolu stvárni a ako sa naň teší. ,,Veľmi som sa tešila na to, keď pôjdem do výťahu, vynesie ma to hore, tam uvidím všetkých ľudí a oni mňa tiež. Chcem ich očariť, aby si moje vystúpenie užili nielen oni, ale aj všetci diváci. Budem spievať pesničku od Darinky Rolincovej – Až raz budem učiteľkou,” prezradila talentovaná Zoe.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno, Šarm Foto: Facebook/Telerano