Známa slovenská influencerka si v posledných dňoch prešla doslova peklom, vo včerajšom živom vysielaní to potvrdil aj jej manžel René. Zdá sa ale, že obaja sú už v poriadku a veselo ďalej propagujú CBD a kolagén. 

Ako to ale vyzeralo počas štyroch dní, čo boli obaja zadržaní? Ich honosný život plný luxusný sa totiž zmenil na pár metrov štvorcových.  „Osoba umiestnená v cele si môže ponechať svoj vlastný odev, z ktorého sú jej s  jej dovolením odstránené šnúrky, opasky. V prípade, že toto neumožní, alebo je odev nedostatočný, alebo nespĺňa hygienické požiadavky, odev je osobe zapožičaný od príslušníkov PZ,“ vysvetľuje advokát Róbert Bános, na margo oblečenia, v ktorom obaja celý čas boli.

„Hygienu umiestnená osoba vykonáva priamo v  CPZ, avšak po uplynutí troch dní má nárok na sprchovanie. V  prípade mladistvých a žien je táto doba dva dni a  tehotné ženy a ženy v perióde majú nárok na sprchovanie každý deň,“ pokračuje.

Čo sa týka jedla, prvé dostali až po uplynutí šiestich hodín od obmedzenia slobody. ,,V  prípade, že osoba stravu odmietne, policajt je povinný o  tejto skutočnosti spísať záznam, rovnako tak spraví aj v prípade, že strava bola osobe poskytnutá,“ dodáva.

Foto: Instagram/ queen.plackova | Zdroj: cas.sk