Hoci komička Evelyn Kramerová zostáva v týchto dňoch v dobrovoľnej domácej karanténe a púšťa k sebe len najbližších ľudí, so svojím bohatým fanklubom je v neustálom kontakte prostredníctvom sociálnych sietí. Tam zdieľa nielen vtipné fotografie a videá, ale sem-tam aj prekvapivo odvážne zábery, momentky z pracovného života či poriadne zahanbujúce zážitky. Najnovšie sa podelila o foto s blízkou príbuznou. Uhádnete, o koho ide?

Vraj vyzerajú ako dvojčatá! A predsa táto očarujúca žena nie je komičkina sestra, hoci im to ľudia často hovorievajú. Sama Evelyn priznala, že si myslela, že preháňajú – ale len do momentu, kým sama neuvidela túto fotografiu:

Ak vás napadlo, že môže ísť o komičkinu mamu, máte pravdu! Zaujímavé je, že Evelyn pomerne často tvrdí, že sa podobá skôr na otca, po ktorom si ako 18-ročná vzala priezvisko.

Do tej doby bola Gloneková. Až kým sa jej rodičia vzali, rozhodla sa, že sa bude volať Kramerová. S týmto menom sa napokon aj preslávila na poli zábavy, kde čoraz úspešnejšie pôsobí až dodnes.

Zdroj/Foto: Instagram/evelynjefresh