Ilustrátor Yehuda Devir a jeho manželka Maya sa so svetom delia o svoj úžasný vzťah prostredníctvom komiksových obrázkov. Toľko úprimnej radosti znázornenej jednoduchou kresbou skrátka musíte vidieť! 

 

Napriek všetkým výzvam, ktorým si prešli, je tento pár dôkazom, že zdolať sa dá všetko, a to vďaka láske a silnej súdržnosti. Ako povedal sám Yehuda: ,,Boli sme spolu tak dlho, že naše priateľstvo a láska sa zdajú byť také silné, že sa nám podarí dosiahnuť všetko, ak budeme spolupracovať. Výzvy nás robia silnejšími.”

Dokonca aj na komikse pracujú spoločne. Kým Yehuda je hlavný ilustrátor komiksového seriálu, jeho manželka pridáva rôzne návrhy na zlepšenie, čo sa týka náčrtov, farieb alebo samotnej koncepcie.

Fanúšikovia jeho komiksu milujú tento pár nielen preto, že im ukazujú, aké šťastné chvíle prežívajú, ale aj kvôli tomu, že sa neboja svetu ukázať aj druhú stránku života, teda všetky starosti.

Taktiež každá dobrá vec dostáva aj takzvanú spätnú väzbu. Môžeme tiež vidieť, ako sa s týmto párom tešia na príchod bábätka aj ich verní fanúšikovia.

Kreslené dieťa

Šťastie

Tehotenstvo

A ako vyzerajú v skutočnosti?

Zdroj/Foto: Instagram/ jude_devir