Exfarmári dostali poriadne naložené od fanúšikov

Mnoho ľudí túži po sláve. Spája sa im s ňou luxus, peniaze a úspech, nehovoriac o tom, že slovko „popularita“ považujú za jej synonymum. Nie vždy je to však naozaj tak. Svoje o tom vedia exfarmári, ktorí sú síce momentálne známi, no obľúbení ani zďaleka. V relácii Život po Farme si tak prečítali niekoľko komentárov namierených proti nim a podelili sa s kamerou o svoje pocity.

Mirka Csorbová – jedna z niekdajších najväčších favoritov Farmy – je dnes označovaná mnohými nepeknými slovami. Ľudia ju kritizujú nielen za „úlet“ so starším Matejom Jurkovičom, ktorý skončil takmer okamžite po reality šou, no predovšetkým za jej vzhľad vyznačujúci sa silnou vrstvou make-upu a upravenými perami.

Romana Košťálová posmešky
Exfarmári, ktorí sa pokúšajú stavať si kariéru na sláve z reality šou, sa denne stretávajú s posmeškami a urážkami.

„Chodiaca omietka,“ prečítala tmavovláska jeden z komentárov a zasmiala sa. „Tak ja sa rada maľujem. Je to o mne známe, vie to o mne každý, kto ma pozná. Vie to mamina, ktorá stále po mne kričí, že dve hodiny sa dávam dokopy…“

Mimoriadnu spŕšku schytala aj Barbora Bednaričová, Martin Kollár či Mário Krkoška. Ich reakcie si môžete pozrieť v najnovšej epizóde relácie Život po Farme.

Martin Kollár Farma 11
Z Martina si ľudia uťahujú pre strach zo zvierat aj smútok za psom, ktorý na Farme vyjadril.

Najnovšia časť relácie Život po Farme:

Zdroj/Video: TV Markíza | Foto: Instagram/romii_y, TV Markíza