Nálada na Farme v týchto dňoch nie je úplne najideálnejšia. Môžu za to farmári, ktorým sa zacnelo po domove a život na statku ich už nebaví. O koho ide?

Tentotýždňový sluha a takmer istý prvý duelant je Vlado Nikolajev. Ten, ako jeden z mála chlapov farmu opustiť nechce a v dueli bude bojovať ako o život. Trápi ho len jedno, dobrovoľníkov, ktorí sa plánujú vzdať je príliš veľa. „Pohľady farmárov na mňa sa zmenili, pozerajú sa na mňa tak trošku ako na kata,“ povedal smutne Vlado s tým, že citlivejší sú tam určite muži a je to na nich vidieť.

Napríklad vo večerných hodinách sa Henrik Szabo rozhodol rúbať drevo do vyčerpania, len aby ho odtiaľ zobrala záchranná služba preč. Ďalší Adam Tomek napomínal Nora, ktorý plánuje podarovať svoju imunitu, nech si nevyberá za žiadnych okolností jeho. A na záver starý známy Matúš Jaroš, ktorého návrat domov ťahá každým jedným dňom stráveným na farme viac a viac.

Sledujte nás aj na Instagrame >>>TU<<<

Problém je, že svojim správaním deptajú aj ostatných farmárov. “Ja sa na to strašne hnevám, že tí ľudia dostali možnosť tu byť a to len raz za život, a nechcú,“ povedal smutne Lukáš.

Dostane sa Matúš do vytúženého duelu?

Zdroj/Video: TV Markíza