V ostatných hodinách je názov obce Fekišovce snáď najskloňovanejším slovom na slovenskom internete. Kauza miestnej starostky a jej nie práve najvhodnejšieho správania počas obecného zastupiteľstva, zaplavila sociálne siete a začínajú na ňu reagovať aj naše celebrity. Moderátor Sajfa napríklad plánuje Fekišovce zachrániť osobne…

Vyburcoval ho internet! Moderátor a vloger Sajfa si aktuálne užíva povianočný oddych v exotike, no kauza z Fekišoviec, ktorá burcuje aktuálne Slovenskom, neušla ani jemu. Rozhodol sa teda o výzvu adresovanú jeho fanúšikom a síce, ak jeho fotografia bude mať na sociálnych sieťach viac ako 20 tisíc lajkov, zachráni Fekišovce osobne.

Sajfa udal na Facebooku aj limit, dokedy má mať jeho príspevok požadovaný počet páčikov. “Ďoďo odkazuje, že dedlajn do pondelka 14.1. do 14:00”, napísal známy moderátor. To však ešte netušil, že už za 3 hodiny od uverejnenia bude mať jeho post až 27 tisíc lajkov.

“Priatelia, prebookoval som letenky a zajtra ráno (u vás hlboko v noci) letím domov na Slovensko a už cez víkend zasadne u nás v rádiu krízový štáb a jeho organizačná zložka ma spolu s našim funrádiovským ombudsmanom vyšle zažehnať vládnu krízu vo Fekišovciach,” zavtipkoval moderátor potom, čo jeho výzvu internet poľahky prekonal. Dodrží však teraz svoje slovo?

Sajfa vraj Fekišovce zachráni osobne

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook