Na obrazovkách televízie Markíza sa rebríček všakovakých hitov s Adelou Banášovou teší mimoriadnej obľube. Na svoje si prídu nielen milovníci kvalitnej muzičky, ale aj humoruchtivý Slováci. Na najnovšiu Chart Show sa ale zniesla nepríjemná vlna kritiky. 

V ostatnej časti hudobno-zábavnej relácie privítala ostrieľaná moderátorka herca Filipa Tůmu, moderátorka Rasťa Sokola a mladučkú Jasminu Alagič. Témou boli najväčšie hity 90-tych rokov a aj napriek tomu, že skladby poznáme takmer všetci, diváci si myslia, že snúbenica populárneho rapera tam nemala čo robiť.

Čo tak veľmi rozčúlilo fanúšikov?

Predovšetkým fakt, že Alagič mala v čase najväčšej slávy prezentovaných hitov v rebríčku, len 10 rokov, nemôže si až tak veľmi pamätať obdobie, o ktorom sa ostatní bavili ako o brutálnych tínedžerských časoch.

“Nebudem jej venovať môj drahocenný čas,” komentuje jedna z diváčok. “Jasminka sa ani veľmi nevyjadrovala, sú tam aj iné osobnosti, čo by sa viac hodili k tej téme,” poznamenala ďalšia a kritické komentáre naďalej pribúdali.

Aký je váš názor? Myslíte, že Markíza zvolila dobre alebo by ste na miesto tehotnej moderátorky dosadili niekoho úplne iného, kto by sa k téme hodil o čosi viac?

Foto: YouTube, Facebook/Televízia Markíza | Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, slovakwoman.sk | Video: YouTube