Pozor, pozor! Kráľovná šialeností a striktná vegánka s džungľou pod pazuchami (a nielen tam) už viac nie je sama. Do života, ako aj na bláznivé výstrelky, si našla chlapa, ktorý zdieľa nielen jej lásku ku kontroverzii, ale tiež jej názory a hodnoty. Vyzerá celkom ako Jason Mamoa, je parkourista, vitarián a podobne ako jeho drahej mu chýbajú akékoľvek zábrany. Výsledok spojenia síl? Dvojica, aká sa len tak (ne)vidí!

Túžila po vzťahu s niekým, kto jej bude pripomínať brata, ani ho nenapadne dotknúť sa mäsa a nezoznámi sa s ním na Tinderi. Nielenže sa jej to splnilo do bodky, no Alex navyše našla v Michalovi spriaznenú dušu, ktorá sa s radosťou dá nahovoriť na akýkoľvek výstrelok. Napríklad na radovánky v poli pri ceste.

„Už si niekedy t*tkal v repke? Máme krásny výhľad, aj ľudia majú na nás výhľad…,” raduje sa Alex Wortex na videu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. V predklone a len v bielych podväzkoch sa usmieva do kamery a rukou si zakrýva prsia. Ani najmenej však nehrozí, že by dôvodom bola hanblivosť. Ide o niečo omnoho praktickejšie – Instagram zakazuje zverejňovanie materiálu, na ktorom sú viditeľné intímne partie či ženské bradavky. Kontroverznej Alex to však nebránilo už párkrát ich ukázať, hoci to znamenalo, že fotky museli zo sociálnej siete krátko nato zmiznúť.

Potom, ako natočili „prníčko v poli” sa Alex a Michal rozhodli odpovedať fanúšikom na niekoľko otázok. Prezradili nielen to, čo majú jeden na druhom najradšej („dobré srdiečko” a „veľký pnis”), či by prijali do postele aj tretieho a kedy mali spolu prvý s*x, ale aj čo robia, aby Alex neotehotnela.

„Vedomé vyvrcholenie bez ejakulátu,” vyjadril sa parkourista k ich forme antikoncepcie a jeho partnerka ho doplnila: „Bez vypustenia semena.” Niektorí muži trpia suchým orgazmom či retrográdnou ejakuláciou bez toho, aby po tom túžili, iní zas tento spôsob považujú za formu antikoncepcie a cielene sa ju snažia naučiť ovládať. Samotná metóda pochádza z Ďalekého východu, kde muži kedysi dávno verili, že spolu so semenom prichádzajú o životnú energiu, a tak sa ju naučili držať v tele bez toho, aby sa pripravili o fyzické potešenie. Či by niečo takéto však odporučil urológ, je už ale druhá vec.

VIDEO s otázkami a odpoveďami si môžete pozrieť >>> TU <<<! 

Zdroj: Topky.sk, Instagram/alexwortex69 | Foto: Instagram/alexwortex69, michalmarcek