Nie je to ani zďaleka prvýkrát, čo sa propagátorka zdravého životného štýlu Alex Wortex rozhodla vyjsť do ulíc v podivnej kreácií, tento jej malý výlet po Bratislave je však podľa nej náhradou za zrušené prehliadky a fashion weeky. A čím by vedela viac upútať pozornosť na problematiku čistého jedenia aj myslenia, než zeleninou, pod ktorou nemala vôbec nič? Nie každý bol však s pohľadom na ňu stotožnený…

Móda patrí na ulicu. Tam, na rozdiel od najrôznejších podujatí a galavečerov, je však zadarmo. „Za pohľad na tento kreatívny ovocno-zeleninový kúsok (a môjho bobra) si nikto nemusel ani platiť,” smeje sa odvážna blogerka, ktorá tvrdí, že ukazovanie sa na verejnosti je ako cvičenie – čím viac sa robí, tým menej je to výzva.

Ako tomu už ale býva, nie každý má pre podobné veci pochopenie. Istá žena preto v komentároch Alex vyzvala, aby vysvetlila, z akého dôvodu v niečom takomto vychádza von: „Prečo toto tlačíš do ulíc, kde sú deti? Nie každý toto potrebuje vidieť a nie každý chce, aby tento skvost videlo jeho maloleté dieťa. Aj o tomto by mala byť trošku tolerancia…”

Odpoveď blogerky nájdete v priloženom obrázku a VIDEO z ulice >>> TU <<<! 

Zdroj/Foto: Instagram/alexwortex69